KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024133
nr 1402 4133
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, "konstnärens hus", 21x34cm, yttermått inklusive ram: 23x37cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:58:54
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)